Producent Akcesoriów Samochodowych

O naszej firmie

atra_blue

Na rynku działamy już od 1993 roku. Nowoczesny park maszynowy i przede wszystkim doświadczona, wykwalifikowana kadra to pewność, iż produkty sygnowane marką “ATRA” wykonane są z dbałością o każdy szczegół. Nasze wyroby projektowane są z zachowaniem zasady absolutnego perfekcjonizmu. Niebanalne wzornictwo, nowoczesny design, najwyższa jakość i niezaprzeczalna funkcjonalność to nasza rynkowa wizytówka, która zyskała już duże zaufanie wśród wielu klientów, nie tylko krajowych.

Nasza firma w liczbach

25
lat w branży
1000
produktów
600
partnerów biznesowych
100
produkt polski
Gwarantujemy

Komfort oraz bezpieczeństwo

Nasze pokrowce samochodowe to zawsze dobry wybór. Nie tylko gwarantujemy najwyższą jakość stosowanych materiałów, ale również komfort użytkowania. Pokrowce samochodowe „ATRA” idealnie dopasowują się do wielu modeli aut, bez względu na konfigurację siedzeń, dając bezpieczeństwo potwierdzone badaniami laboratoryjnymi.

Niezawodność przez wiele lat

Prymarnym celem firmy „ATRA” jest, aby pokrowce oraz akcesoria samochodowe spełniały najwyższe standardy jakości. Chcemy zagwarantować naszym klientom niezawodność oraz trwałość produktów na wiele lat. W tym celu nasze pokrowce poddawane są testom laboratoryjnym, które potwierdzają ich trwałość oraz bezpieczeństwo.

Ponadczasowy Design

Podążając za wciąż zmieniającymi się trendami estetycznymi przestrzeni motoryzacyjnej, pragniemy w naszych projektach kierować się ponadczasowym minimalizmem. Dążymy, aby nasze pokrowce odznaczały się najwyższąjakością wykonania, przy jednoczesnym zachowaniu klasycznego designu.

Komfort i bezpieczeństwo klientów to nasz priorytet

W „ATRA” przykładamy ogromną wagę do tego, aby nasze produkty, oprócz niebanalnej estetyki, były również gwarancją absolutnego bezpieczeństwa.

Wszystkie badania nad wpływem naszych pokrowców na poduszki powietrzne w fotelach samochodowych przeprowadzono w warunkach laboratoryjnych. Wyniki te zostały następnie poddane szczegółowej analizie.

Z dumą informujemy naszych Klientów, iż firma PPHU ATRA uzyskała prawo do posługiwania się certyfikatem bezpieczeństwa, odnośnie zastosowania naszych pokrowców w samochodach z systemem poduszek powietrznych montowanych w fotelach przednich.

Film z „crash testu” naszych typowych pokrowców samochodowych prezentuje specjalistyczną metodę badawczą, za pomocą której potwierdzono bezpieczeństwo produktów „ATRA”.

Certyfikat został zatwierdzony i zweryfikowany na podstawie laboratoryjnych testów przez Przemysłowy Instytut Motoryzacji.